Пора відпусток: топ-чиновники Черкащини не збираються відпочивати

Пора відпусток: топ-чиновники Черкащини не збираються відпочивати

Очільники міста та області переконують, що відпочинок їм тільки сниться. І у розпал літніх відпусток для “нормальних” людей, жоден з високопосадовців Черкащини відпочивати не збирається. Такі відповіді “Дзвін” отримав, опитавши тих, хто на сьогодні  призначений чи обраний місцевою владою.

Губернатор Юрій Ткаченко зайнятий:

  – У відпустці ще не був. Найближчим часом не планую. Як буде можливість – то традиційно проведу відпускний «тиждень-два» з родиною, довші відпустки не беру.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко категоричний:

– Ніякої відпустки не планую. Літо – “жнива” для мене, як для міського голови. В цей час потрібно встигнути зробити дороги, покласти якісно асфальт. Яка може бути відпустка, якщо треба вже зараз готувати Черкаси до зими? Можливо, восени буде можливість на невеликий відпочинок.

Керівник поліції Черкащини Валерій Лютий по-військовому лаконічний:

– Відпочивати взагалі не планую.

  Секретар міської ради Олександр Радуцький зосереджений на проблемах:

– У відпустку планую… поки тільки планую. Чекаю на важливе пленарне засідання міської ради, де будуть розглядатися питання забудови берегової смуги, зареєстрована петиція проти забудови. І тільки після розгляду цих питань я зможу собі дозволити думати про відпочинок.

Заступник голови обласної ради Вадим Гайович завантажений обов’язками:

– Їздив в закордонну робочу поїздку, яку сам оплачував. Коли журналісти писали, що я купив будинок і оформив на свою дружину, то це неправда, бо в мене і дружини поки що немає. На посаду я пішов не за зарплатою, а працювати за покликом серця, аби зробити свій внесок в розбудову своєї країни, яку я дуже люблю і в майбутнє якої свято вірю. Поки я молодий і це можу робити, я переконаний, що потрібно віддаватися на всі сто. Тому у відпустці я вже не був з листопада 2013 року, за виключенням деяких ділових поїздок закордон, коли іноді вдавалося відпочити один два дні перед вильотом додому, просто виспатися. Бо я хронічно недосипаю.

Прочитайте ще:

Залиште коментар