Посадовцям з інституту пожежної безпеки повідомлено про підозру

Посадовцям з інституту пожежної безпеки повідомлено про підозру

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальних провадженнях, внесених до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактами умисного неподання суб’єктами декларування відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України.

Про це повідомили в Черкаській місцевій прокуратурі.

Посадові особи, проходячи службу в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, будучи суб’єктами відповідальності за корупційні правопорушення, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в установленому порядку умисно не подали річну декларацію за формою, що визначена Національним агентством з питань запобігання корупції.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у виді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Залиште коментар