Послуги з психологічної реабілітації надаватимуть у санаторіях «Мошногір’я» та «Токарі»

Послуги з психологічної реабілітації надаватимуть у санаторіях «Мошногір’я» та «Токарі»

Відповідно до пункту 8 Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1057 (далі – Порядок) департаментом  соціальної політики Черкаської міської ради (далі – департамент) прийнято рішення про включення Приватного акціонерного товариства «Санаторій «Мошногір’я» (далі – ПрАТ «Санаторій «Мошногір’я») та Товариства з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Токарі» (далі – ТОВ «Санаторій «Токарі») до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності.
Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.
Умови надання послуг
Послуги з психологічної реабілітації  ПрАТ «Санаторій «Мошногір’я»  та ТОВ  «Санаторій «Токарі» надаються з липня по 15 грудня 2018 року (включно. Тривалість курсу не перевищує 18 днів у стаціонарних умовах.
Послуги із психологічної реабілітації передбачають: психологічну просвіту; індивідуальне консультування; психологічну діагностику; підбор методик психологічної реабілітації; психологічну допомогу (терапія); групову терапію; психологічну та проектування майбутнього та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

 

Форму, вид та обсяг психологічної реабілітації обирає отримувач послуг.
За детальною інформацією необхідно звертатись до управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку департаменту соціальної політики Черкаської міської ради (бульв. Шевченка, 117, к. №115).

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар