Поточний ремонт доріг у Черкасах розпочнуть, щойно зійде вода

Поточний ремонт доріг у Черкасах розпочнуть, щойно зійде вода

Підготуватися до аварійного та поточного ямкового ремонту доріг – таке завдання перед комунальним підприємством «ЧЕЛУАШ» під час оперативної наради зі структурними підрозділами поставив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

 

Як поінформував, у свою чергу, директор підприємства Олексій Мельник, асфальтувати дорожнє покриття в місті комунальні служби зможуть уже за сприятливої погоди.
“Ми розпочнемо роботи тоді, коли зійде вода та підсохнуть ями. Навіть рециклером не можемо вкладати суміш у воду, – говорить він. – Для здійснення аварійного та ямкового ремонту в нас є рециклер, який виробляє за дві години 0,7 кубів асфальту. Натомість стан доріг, який маємо нині, вимагає таких рециклерів ще зо тридцять або один великий – на 2-2,5 тонни асфальту. Його вартість становить близько 1,5 млн грн”.
За його словами, перш за все працівники візьмуться за ремонт бульвару Шевченка.
Натомість міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення комунальникам провести необхідні для ремонту доріг тендери, зокрема, для закупівлі асфальтобетонної суміші. Аби відразу ж із настанням тепла приступити до усунення ям на дорогах.

Залиште коментар