Повалені дерева та зруйновані будинки: як негода погуляла на Черкащині

Повалені дерева та зруйновані будинки: як негода погуляла на Черкащині

Впродовж доби 11 березня, Черкащина перебувала у зоні дії шквального вітру, який спричинив чисельні руйнування будинків та повалення дерев. Про це повідомив речник обласного управління ДСНС України у Черкаській області Костянтин Проценко.

Найбільше від буревію постраждали Маньківський, Христинівський, Уманський райони, а також міста Умань та Черкаси.
Зокрема, в обласному центрі на вулиці Хрещатик сильним вітром зірвало частину покрівлі будівлі «Черкаської обласної філармонії». Роботи з демонтажу відірваного елемента даху будівлі оперативно провели фахівці 2-ї державної пожежно-рятувальної частини, які прибули на місце події.

Водночас, на вулиці Надпільна працювали їхні колеги з 1-ї державної пожежно-рятувальної частини обласного центру. Тут сильним вітром на автодорогу завалило старе дерево яке перекрило рух транспорту. Застосувавши інженерне обладнання та інструмент рятувальники прибрали перешкоду, розблокувавши рух вулицею.

Цього ж дня у селищі Маньківка, з будівлі суду розташованій на вулиці Соборній сильним поривом вітру зірвало металопрофільну покрівлю. Загальна площа руйнувань тут склала 40 м.кв. Інженерна група місцевого пожежно-рятувального підрозділу огородила небезпечну зону, попередивши можливе травмування випадкових громадян.

У селі Зелений Гай Маньківського району рятувальники розібрали завал з повалених дерев, який заблокував рух автотранспорту цією автодорогою.
Аналогічні випадки з падінням дерев та утворенням завалів цього дня сталися у 12 місцях на території Христинівського, Жашківського, Тальнівського, Уманського районів, а також на вулицях міст Умань та Звенигородка.
Внаслідок негоди травмованих немає.

Залиште коментар