Повиступали і розійшлися: на сесії міськради не ухвалили жодного питання

Повиступали і розійшлися: на сесії міськради не ухвалили жодного питання

Засідання відбулося, проте жодного рішення не ухвалили. Так можна коротко охарактеризувати сьогоднішню сесію Черкаської міської ради. У залі була достатня кількість депутатів, проте голосів не вистачило навіть на затвердження порядку денного.

Протягом двох годин народні обранці виступали зі зверненнями і депутатськими запитами. Здебільшого вони стосувалися проведеного конкурсу на управителя багатоквартирних будинків та ремонту міських автошляхів. З трибуни від депутатів з опозиції сипалися як звинувачення у бік міського голови та депутатської більшості, так і брутальна лайка.

Так, депутат Олександр Радуцький звинуватив депутата і підприємця Романа Дісканта у тому, що літній майданчик ресторану “Оскар” не має паспорту прив`язки. Натомість “батьківщинівець” публічно довів безпідставність таких звинувачень, продемонструвавши паспорт привязки на цей об`єкт, що підтверджує його законність.

“Мені соромно тут знаходитися. Тому що це переходить усі рамки не тільки парламентського спілкування, а й людського спілкування”, – зазначив депутат Павло Карась.

Для затвердження порядку денного, у якому було багато важливих питань, у тому числі і зміни до бюджету, не вистачило голосів. Тож Анатолій Бондаренко закрив сесію.

“Сьогодні багато депутатів відсутні у зв’язку з відпустками і порядок денний не прийнятий. Сесія сьогодні перевела свою роботу на банальні звинувачення. Я вважаю: хто хоче звинувачувати міського голову та інших представників міської влади, нехай звертаються у  правоохоронні органи. Але на наступному тижні ми проведемо сесію із земельних питань. Тому що є 800 земельних питань, які не розглянуті, і я вважаю, що вони мають бути негайно розглянуті”, – прокоментував міський голова Черкас.

 

Залиште коментар