Працівники ДСНС перевірили дитячі оздоровчі заклади

Працівники ДСНС перевірили дитячі оздоровчі заклади

В області активізовано підготовку до літнього оздоровлення дітей. Головне завдання, яке зараз поставлене перед Службою порятунку, – безпека організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей. У зв‘язку з чим, інспекторським складом Управління ДСНС здійснено перевірку 22 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, щодо дотримання вимог правил пожежної та техногенної безпеки. Повідомляє Управління ДСНС України у Черкаській області.

Під час проведення цих перевірок, органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки з персоналом даних об’єктів було проведено спеціальні інструктажі, а також методичні заняття, під час яких ретельно розглядалися питання виконання вимог техногенної та пожежної безпеки.

Особлива увага під час огляду об’єктів відпочинку та оздоровлення приділялася стану безпечного утримання електрогосподарства, шляхів евакуації, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, забезпеченості об’єктів первинними засобами пожежогасіння, установками пожежної автоматики.

Керівники об’єктів отримали спеціальні приписи із переліком виявлених під час перевірок недоліків, із вимогою усунути їх до початку дитячого відпочинку.

На кінець травня інспекторським складом Управління ДСНС у Черкаській області заплановані контрольні перевірки щодо усунення виявлених недоліків.

Залиште коментар