Працівники Управління екологічного нагляду рятували лебедів на території заказника (фото)

Працівники Управління екологічного нагляду рятували лебедів на території заказника (фото)

Сьогодні, 22 січня, надійшло повідомлення від жителя м. Черкаси, про те що на території орнітологічного заказника загальнодержавного значення “Липівський” (в районі с. Панське) внаслідок різкого зниження температури до водойми примерзли білі лебеді. Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції Центрального округу, йдеться на сайті «Інфоміст».

Працівники Управління спільно з Єгерською службою “Вільхівська дача” виїхали на зазначене місце оглянули берегову лінію і саму річку, де виявили дев’ятьох лебедів, які знаходились на незамерзлій частині річки. Працівники підгодували птахів, прихопивши з собою мішки з кукурудзою та сіно, яке надали єгері.

Державна екологічна інспекція тримає на контролі й надалі буде спостерігати за станом птахів та умовами їх зимівлі, щоб лебеді максимально легко перенесли суворі умови зимового часу.

Інспектори нагадують, що лебеді, на відміну від лелек, на південь відлітають не завжди. Вони досить морозостійкі, і якщо є відкрита вода, часто переживають зиму в околицях міста. Коли водойма замерзає, лебідь перелітає на іншу, незамерзаючу, тож не потрібно рятувати лебедів, якщо вони просто плавають у річці або озері у великій ополонці і не мають видимих травм.

Залиште коментар