Правоохоронці Смілящини просять допомогти знайти крадіїв металу та кабелів

Правоохоронці Смілящини просять допомогти знайти крадіїв металу та кабелів

За останні роки на території м. Сміли та Смілянського району значно зросли крадіжки дротів (кабелів), а починаючи з середини 2017 року здійснюється систематичне викрадення металевих конструкцій (секцій) з мостів. Лише з 2018 року і до теперішнього часу їх кількість становить більше 80, що спричиняє значної шкоди державним установам та благоустрою міста, а також незручності для громадян.

Про це повідомили в Смілянській місцевій прокуратурі.

На даний час слідчими та оперативними підрозділами Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області проводяться необхідні заходи для встановлення осіб, які їх вчиняють.

У разі наявності інформації про осіб, які можуть бути причетними до вказаних крадіжок, або Ви помітили підозрілих осіб, які знімають, ріжуть чи демонтують дроти (кабеля) чи металеві секції на мостах в місцях, де вони не можуть ремонтуватися не уповноваженими на те особами, просимо повідомити чергову частину Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області за телефоном 102.

Пам’ятайте, за вчинення крадіжок чи будь-яких інших кримінальних правопорушень, злочинців чекає невідворотне покарання відповідно до Закону!

Залиште коментар