Представників ОТГ Черкащини запрошують на навчання

Представників ОТГ Черкащини запрошують на навчання

Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Товариство Лева (Львів) запрошують представників органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад Запорізької, Черкаської, Чернівецької та Хмельницької областей до участі у програмі «Децентралізація на практиці – вчимося один від одного». Про це пише “Діловий Регіон“.

Програма передбачає зустрічі представників ОТГ у кожній області, взаємні навчальні візити поміж областями проекту, розробку планів змін для своїх громад, а також можливість взяти участь у навчальному візиті до Польщі та  у підсумковому форумі програми.

Щоб взяти участь у програмі, потрібно подати заявку на участь у 2-денній зустрічі представників ОТГ (у кожній області відбудеться одна така зустріч – плановані дати вказуються нижче).

Під час зустрічі учасники зможуть:

Ознайомитися з проектом та його можливостями;

Представити досвід своєї громади, а також ознайомитися з досвідом інших громад;

Збільшити свої знання та обмінятися досвідом у таких темах як освіта, охорона здоров’я, комунальне господарство, формування бюджету та управління ним, роль старост, координація поміж різними населеними пунктами в складі ОТГ;

Розвинути навички проведення локального аналізу (вивчення потреб та проблем своєї громади).

Для участі в програмі, просимо заповнити анкету онлайн для представників ОТГ Черкаської області – м. Черкаси (20-21 серпня 2018 року).

Термін подання заявок – до 31 липня 2018 р.

Участь у першому етапі проекту – зустрічах у областях проекту – дає можливість участі у подальших його етапах (навчальні візити до інших областей України – вересень 2018 року, планування змін у громадах за підтримки консультантів, навчальний візит до Польщі – жовтень/листопад 2018, підсумковий форум – грудень 2018).

Подаючи заявку на участь, кандидати беруть на себе зобов’язання взяти участь у повному обсязі у зустрічах запланованованому в рамках програми (2 дні). Участь у зустрічах (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів. Усі учасники конкурсу будуть поінформовані про результати відбору до 6 серпня2018 року.

За додатковою інформацією звертайтесь до:

Юрія Степанця, [email protected] , тел. 0679607264

Довідково:

Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща а також в рамках Програми Study Tours to Poland, яку реалізує Фонд «Лідери змін» з коштів Польсько-Американського Фонду Свободи.

Прочитайте ще:

Залиште коментар