Представники “Миронівської птахофабрики” влаштували свято канівським дітям

Представники “Миронівської птахофабрики” влаштували свято канівським дітям

Вже традиційно щороку на свято останнього дзвоника представники ПрАТ «Миронівська птахофабрика» відвідують навчальні заклади Канівщини. Так і нині, 30 травня, начальник відділу кадрів підприємства Валентина Крижановська завітала до Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, аби привітати учнів та вчителів зі святом.
Про це журналістам «Kanos» розповіли в прес-службі підприємства.

Побажавши міцного здоров’я та вдалого відпочинку школярам на канікулах, а батькам та педагогам – терпіння й наснаги, вона вручила грошові премії по 500 грн. від підприємства чотирьом кращим учням за відмінне навчання.

На птахофабриці пам’ятають і вважають за обов’язок піклуватися про родини полеглих на Сході країни. Тому, 1 червня, у День захисту дітей, представники підприємства відвідали родини колишніх працівників – загиблих учасників АТО  Андрія Петрушенка та Віталія Михайлова.

Начальник відділу кадрів птахофабрики Валентина Крижановська вручила бабусі Діми Петрушенка та матері Борі і Наташі Михайлових кошти в сумі 3 000 грн. на кожну дитину. Також візитери надали продукцію птахофабрики, не забувши й про пакунки з фруктами і солодощами для винуватців свята.

Дирекція фабрики потурбувалась ще й про дітей працівників ПрАТ – учасників АТО. Для них влаштували сімейний відпочинок – поїздку до київського аквапарку «Dream Town»: 25 дітей разом із батьками мали можливість цілісінький день бавитися і розважатися. Для цього птахофабрика оплатила усі транспортні витрати, вхідні квитки та харчування для дітей.

Залиште коментар