Представники нацполіції обговорили співпрацю з обласним центром зайнятості

Представники нацполіції обговорили співпрацю з обласним центром зайнятості

Під час засідання «круглого столу» відбулося обговорення стану проведення реформи в національній поліції та дотримання прав людини. Організатором заходу була громадська організація «Черкаський правозахисний центр» спільно з Благодійною організацією Фонд Милосердя та здоров’я, повідомляє кореспонденту “Про Головне” прес-служба Черкаського обласного центру зайнятості.

В обговоренні взяли участь представники Головного управління Національної поліції в Черкаській області, Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, Черкаської обласної державної адміністрації, служби занятості та місцевих громадських організацій.

Начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Валерій Лютий запевнив присутніх у готовності до співпраці з правозахисними та громадськими організаціями, службою зайнятості і органами місцевого самоврядування задля напрацювання спільних дій. Службу зайнятості представляв директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

«На сьогодні Черкаським обласним центром зайнятості налагоджено співпрацю з органами Національної поліції. З метою орієнтації населення до служби в поліції, проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота із безробітними під час проведення семінарів та у спілкуванні із особистими консультантами. В кожному базовому центрі зайнятості створено інформаційний куточок. Там розміщено матеріал щодо умов проходження служби в поліції з переліком актуальних посад (інформація про потребу дільничних офіцерів поліції) Також спеціалістами обласної служби зайнятості спільно з представниками поліції проводяться інформаційні зустрічі з керівниками навчальних закладів, які мають юридичні факультети, щодо умов набору та можливостей проходження служби в поліції. Станом на 30 травня 2017 року проведено 15 відповідних заходів», – повідомив під час виступу Григорій Дендемарченко.

Також директор наголосив, що з початку року послугами центрів зайнятості в регіоні скористалися понад 35 тис. безробітних. За направленням служби зайнятості працевлаштовано майже 10 тис. безробітних. 15 осіб отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю та започаткували власну справу. 203 особи працевлаштовано з наданням компенсації єдиного внеску роботодавцю. Для підвищення конкурентоздатності на ринку праці 5 тис безробітних проходило професійне навчання. Тимчасову зайнятість забезпечено 6,3 тис. осіб. Серед осіб, які у 2017 році користувались послугами центрів зайнятості області 64 особи мають професійний досвід яких дозволяє працювати в органах поліції.

В результаті активного обговорення вищевказаних питань учасники засідання відпрацювали план подальших дій щодо вирішення даної проблематики.

Залиште коментар