Подавати проекти на “Громадський бюджет Черкас” закликають черкащан

Подавати проекти на “Громадський бюджет Черкас” закликають черкащан

Прес-конференція з питання прийому проектів громадського бюджету – 2018 та про стан виконання проектів-переможців минулих років відбулася в Черкаській міській раді 20 червня. Про це повідомляє власний кореспондент сайту «ПроГоловне».

На конференції заступниця міського голови Людмила Бордунос анонсувала приймання заявок на «Громадський бюджет», яке відбуватиметься з 2 до 31 липня.

За її словами на реалізацію проектів з громадського бюджету міська рада виділила 10 млн. грн. Один мільйон гривень передбачено на малі проекти, тобто на суму від 30 тис грн. до 299 999 тис грн. Другою групою є великі проекти: від 300 тис грн. до 2 млн. грн.

За інформацією організаторів, поданий проект буде допущений до змагання, якщо за нього проголосує не менше 100 громадян. Інша важлива вимога полягає в тому, що проекти мають бути загальнодоступними для містян. Мешканці Черкас мають у вільному доступі користуватися результатами впроваджених проекту. Також передбачена апеляція громадян-учасників, які подають власні проектів.

Що потрібно щоб взяти участь?

«Вам потрібно прийти в кабінет №100 з 9-ї до 17-ї години в Черкаську міську раду і заповнити бланк заявки, або ж подати заявку на сайті міськради в розділі «Громадський бюджет». З 2 липня до 31 липня будуть надаватися консультації від представників громадської координаційної ради», – зазначає Людмила Бордунос.

З 1 до 14 листопада 2018 року передбачене голосування громади за проекти.

 Закликаю розпорядників коштів відповідальніше працювати над втіленням проектів, які виграли у «Громадському бюджеті – 2017».  А наших містян запрошую бути активнішими і долучатися до позитивних змін у нашому місті. Також хочу запросити громадських активістів до співпраці – у координаційній раді з питань громадського бюджету є три вільних місця, подавайте заявки і ставайте членом нашої команди, – зауважила заступник міського голови Людмила Бордунос.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар