Президент звільнив всіх голів РДА на Черкащині

Президент звільнив всіх голів РДА на Черкащині

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про звільнення 12-ти голів РДА на Черкащині. Раніше президент звільнив сім голів, таким чином усі очільники районів у Черкаській області – звільнені.

Про це інформує zmi.ck.ua.

Розпорядження оприлюднені на сайті офіційно інтернет-представництва президента України.

Так, звільнено Анатолія Яріша з посади голови Черкаської районної державної адміністрації Черкаської області, Людмилу Денисюк звільнено з посади голови Христинівської РДА; Євгена Данченка – з посади голови Уманської РДА; Валентину Любомську – з посади голови Тальнівської РДА; Василя Клименка – з посади голови Маньківської РДА; Володимира Павличука – з посади голови Лисянської РДА; Василя Клименка – з посади голови Корсунь-Шевченківської РДА.

Також президент звільнив Ольгу Ніколенко з посади голови Катеринопільської РДА Черкаської області; Дмитра Шелеста – з посади голови Канівської РДА; Сергія Бойка – з посади голови Жашківської РДА; Івана Гайдая – з посади голови Драбівської РДА та Василя Скринника – з посади голови Городищенської РДА.

Усі розпорядження мають одне формулювання : “у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України”.

Нагадаємо, напередодні ще сім голів РДА в Черкаській області: Звенигородської, Золотоніської, Кам’янської, Монастирищенської, Чигиринської, Чорнобаївської та Шполянської. Зокрема, Василя Довбуша, Олександра Лісового, Богдана Солошенка, Олега Негоду, Володимира Клименка, Сергія Джоболду та Володимира Потапенка.

Голова Смілянської РДА Олександр Беззубий був звільнений ще в червні 2018 року за поданою ним заявою.

Залиште коментар