Про головне завдання місцевої влади розповів заступник мера Черкас

Про головне завдання місцевої влади розповів заступник мера Черкас

7 грудня відзначається День місцевого самоврядування. З цієї нагоди заступник міського голови Черкас Ігор Волошин проаналізував реалії місцевого самоврядування у обласному центрі. Своє бачення він виклав на своїй сторінці у “Фейсбук”.

– Мені дуже хотілося б, щоб День місцевого самоврядування був святом: радісним, щасливим, перспективним та під мирним небом.
Однак, реальність інша.
Ми живемо в складний непередбачуваний час. Але саме зараз і саме на органи місцевого самоврядування покладається надзвичайна відповідальність.

Ми повинні забезпечити нормальну життєдіяльність міста, належні умови для проживання і безпеки в нашій громаді.
Ми зобов’язані подбати про дітей і пенсіонерів, малозахищені верстви населення, учасників бойових дій, людей з інвалідністю, про громаду в цілому та про кожного жителя міста зокрема.

Наше завдання – стабільність функціонування усіх сфер: охорони здоров’я, освіти, спорту, соціального захисту, житлово-комунального господарства.
Крім цього, ми не вправі вчиняти якісь дії, що стануть гальмом процесів реформування і децентралізації влади та секторальної децентралізації.

І, незважаючи на виклики часу, ми, звичайно, продовжимо змінювати наші Черкаси.
Ми будемо створювати цивілізоване сучасне місто. Бо без цього не може бути і цивілізованого суспільства.
І ми це зробимо.

Завершуючи 2018 рік, можемо підсумувати – Черкаси оновлюються.
За 2018 рік проведено капітальний, поточний та ямковий ремонт майже 130 тис. квадратних метрів доріг. Першою називаю цю цифру, бо ще кілька років тому Черкаси були візитівкою найгірших доріг в Україні.

Відремонтовано 15 тис. квадратних метрів тротуарів. Правду кажучи, жителі навіть не мріяли про такі доріжки, а також встановлені лавочки, зелені острівці та безпечні огорожі.

Освітлюються темні двори та вулиці. Встановлено 800 енергоощадних світильників в мережах зовнішнього освітлення.

Вирішується проблема старіння ліфтового обладнання. Капітально відремонтовано 292 ліфти.

Дбаємо про наших героїв – учасників АТО. 80 АТОвців отримали земельні ділянки в межах міста.

Оновлено матеріально-технічну базу лікувальних закладів. На ремонт та закупівлю сучасного діагностичного обладнання виділено понад 70 млн.грн.

Окремо про наших діток. Капітальні та поточні ремонти приміщень шкіл та дитячих садочків, утеплення, облаштування спортивних майданчиків та прилеглої території, а також безкоштовне харчування дітей із категорійних сімей, безкоштовний проїзд – і цей перелік не звужується, а доповнюється новими напрямками роботи.

І особливо важливе – економічний розвиток міста. У цьому році завдяки відкриттю нових виробництв вже створено 2800 нових робочих місць.

Це лише окремі штрихи величезної роботи, яка проводиться щодня. І маємо всі підстави у цей день – День місцевого самоврядування заявити – ми працюємо для громади!

Місцеве самоврядування – це і черкаська громада, і депутати міської ради, і всі працівники Черкаської міської ради.
Від нашого взаєморозуміння, взаємоповаги, узгоджених дій багато в чому залежить життя в 2019 і наступних роках.

Вітаю всіх з Днем місцевого самоврядування. І нехай цей день об’єднує всіх нас у прагненні до миру, утвердження принципів місцевої демократії.
Бажаю всім нам успішної роботи задля створення сильної, самодостатньої громади міста Черкаси.
Бажаю всім нам добра, здоров’я і МИРУ!
Слава Україні!

Залиште коментар