Про можливість запуску додаткових “дизелів” на час ремонту мосту через Дніпро повідомили залізничники

Про можливість запуску додаткових “дизелів” на час ремонту мосту через Дніпро повідомили залізничники

Між Черкасами та Золотоношою не передбачається запуск додаткових дизель-потягів на час ремонту мосту через Дніпро. Про це в коментарі «Про все» повідомила начальник Черкаського залізничного вокзалу Тамара Ковеля.

– Збільшення поки не планується. Наскільки я знаю, облдержадміністрація не виступала з подібною пропозицією. Вони повинні звернутися до дирекції, і вже потім має вирішуватись питання, чи є самі потяги та чи є, чим їх тягати. На сьогодні від обласної влади з цього приводу немає таких вказівок. Та в нас і без додаткових потягів проблема із компенсацією пільгового перевезення – воно зовсім не компенсується. Тож про які додаткові потяги можна говорити, якщо це перевезення й так збиткове, – розповідає пані Тамара.

Вона також нагадала 2009 рік, коли міст також закривався на ремонт. Тоді, за її словами, на вокзалі був справжній аншлаг.

– Ми тоді додатково запускали два дизеля. І якщо у звичні дні дизелем корисувалися близько тисячі осіб, то в той час у напрямку Золотоноші їхали в день по 10 тисяч осіб. Тоді каси ледве справлялися і був справжній ажіотаж,  -пригадує Тамара Ковеля. – Побачимо, як буде цього разу.

Нині у напрямку Золотоноші щоденно курсує три дизель-потяги. Найбільшим попитом користуються ті, які їдуть у вечірній час, – о 17:10 та о 19:20.

Залиште коментар