Проблемами профтехосвіти переймалися черкаські фахівці

Проблемами профтехосвіти переймалися черкаські фахівці

Регіональний «круглий стіл» на тему: «Професійна освіта, як основа збереження кадрового потенціалу та економічного зростання Черкаської області» сьогодні відбувся у Палаці культури «Дружба народів».
Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.
У заході взяли участь керівництво міської, обласної та районної влади, керівники підприємств області, громадських організацій, навчальних закладів та профспілкових організацій.
Під час обговорення присутні акцентували увагу на необхідності реагувати на потреби ринку праці і здійснювати відповідну  професійну підготовку. Це забезпечить реальними робочими місцями молодих спеціалістів та убезпечить витік кадрів за кордон у пошуках роботи.
Зокрема, на часі – робітничі спеціальності, які готують заклади професійно-технічної освіти. І в Черкасах та області є потреба у підготовці таких фахівців.
Так, на Черкащині сьогодні діють 22 заклади профтехосвіти, які навчають за 109-ма спеціальностями та здійснюють підготовку за 93-ма напрямами.
Цього року близько 2900 учнів стали студентами коледжів та ПТУ, що дає надію на поповнення молодими спеціалістами  робітничих кадрів.
Окремо виступаючі торкнулись необхідності державної підтримки та заохочення молодих фахівців працювати за своїм напрямом навчання саме в Україні.
Це питання забезпечення роботою, належного рівня оплати праці та умов проживання.
На думку учасників  «круглого столу», таке можливо за умов стійкої економічної ситуації в держави, розвитку промисловості та підприємництва. А також співпраці усіх гілок влади, бізнесу, профспілок та громадськості.

Прочитайте ще:

Залиште коментар