Проблемними питаннями пасажирських перевезень займатиметься конкурсний комітет

Проблемними питаннями пасажирських перевезень займатиметься конкурсний комітет

Проблемні питання пасажирський перевезень можна вирішити завдяки створенню дієвого конкурсного комітету. Про це йшлося сьогодні на засіданні виконкому Черкаської міської ради,  передає кореспондент «ПроГоловне».

Цей комітет повинен мати повноваження щодо того, з ким і на яких умовах укладати договори від імені міської влади на пасажирські перевезення в місті. За допомогою цього механізму договорів (укладання, розірвання, продовження тощо) та інших важелів комітет мав би контролювати роботу перевізників, відстороняти від роботи недобросовісних підприємців та стимулювати й заохочувати тих, хто надає якісні послуги громаді міста.

 

В. о. директора департаменту ЖКК Сергій Танюк та начальник транспортного управління Віталій Москаленко представили членам виконкому перелік громадян, що увійшли до складу конкурсного комітету. За їхніми словами, цей список сбалансований, до нього увійшли нарівні як представники виконавчої влади, так і громадських організацій.

 

Юрій Ботнар вніс пропозицію включити до списку Віктора Євпака, відомого в Черкасах підприємця, який знається на цій темі, але не є перевізником. Тоді, щоб зберегти баланс, було запропоновано включити також кандидатуру Наталі Джуган, як представника міськради. Вона, погодившись, додала, що колись у цьому комітеті був представник департаменту фінансової політики міськради і це було дуже доречно з точки зору контролю за наданням послуг з пасажирських перевезень.

Отож, керуючись бажанням нарешті навести лад у місті з перевезенням пасажирів, виконком проголосував за цей склад комітету, надавши йому повноваження щодо врегулювання конфліктних та проблемних питань.

Прочитайте ще:

Залиште коментар