Проблему встановлення колеса огляду з’ясовували в Черкасах (Документи)

Проблему встановлення колеса огляду з’ясовували в Черкасах (Документи)

Прес-конференція стосовно проблеми використання бюджетних коштів відбулася вчора, 17 липня, у Черкасах. Важливими питаннями, які обговорювали учасники заходу, стало раціональне освоєння бюджету розвитку, зокрема встановлення колеса огляду. Ініціатором прес-конференції стала депутат Черкаської облради чотирьох скликань Любов Майборода. Про це інформує власний кореспондент сайту «ПроГоловне».

Згідно з документами, наданими депутатом Любов’ю Майбородою, 95 відсотків освоюють такі департаменти: департамент архітектури, містобудування та інспектування, департамент охорони здоров’я та медичних послуг (закупівля медичного обладнання), департамент освіти та гуманітарної політики. Останній разом із департаментом ЖКК скоротив освоєння коштів у порівнянні із минулим роком. Найбільшу ж кількість коштів застосував департамент архітектури та містобудування.

«Нам ніколи не вистачить бюджетних коштів, якщо ми не навчимося їх використовувати. Головна проблема не в тому що коштів не вистачає, а що вони використовуються неефективно», – зазначила депутат.

Як зауважила Любов Майборода, закупівля колеса огляду і тривалі проблеми із його встановленням в парку «Сосновий бір» є одним із прикладів невдалого менеджменту і неефективного використання бюджетних коштів. Натомість на колесо огляду було перераховано 6 млн 655 тисяч гривень вінницькій фірмі «Сармат».

«Терміни угоди не були виконані і двічі переносилися. Є три терміни передачі обладнання. На сьогоднішній день майданчик для колеса огляду не був збудований, хоча це мало відбуватися паралельно. Гроші повинні працювати на громаду, а вони не працюють», – наголосила депутат.

У свою чергу директор КП «Дирекція парку» Володимир Стойко зауважив, що терміни було продовжено згідно з договором, а угода про про закупівлю колеса є тристоронньою: між компанією «Сармат», «Дирекцією парків» та департаментом економіки та розвитку Черкаської міської ради. Також директор підприємства наголосив, що колесо огляду вже є.

За його словами, виготовили колесо ще наприкінці 2017. Нині ж воно зберігається на території заводу «Сармат». Проблема із процесом створення колеса відбулася через затримання виплати авансу, який у свою чергу був затриманий через відсутність фінансування.

За інформацією, Володимира Стойка, торги для будівництва майданчику для колеса огляду мали здійснюватися 10 липня. Проте потенційні претенденти не подали відповідні документи і вони були скасовані. Нові ж торги мають відбуватися лише 30 липня.

«Я 4 рази їздив в у місто Вінниця на завод «Сармат» і переконувався у наявності цього колеса. Було прийнято рішення, що вони будуть зберігати його у себе, допоки ми не побудуємо майданчик», – зазначив Володимир Стойко.

Натомість Любов Майборода зазначила, що вже спрямувала звернення до прокуратури Черкаської області для того, щоб було проведено прокурорське розслідування. Депутат пообіцяла присутнім, що буде тримати ситуацію зі встановленням колеса огляду в Черкасах на контролі.

З документами, наданими на прес-конференції, Ви можете ознайомитися тут:

 

Завантажити (PDF, 2.22MB)

Залиште коментар