Проект черкаських програмістів на третьому місці в Україні

Проект черкаських програмістів на третьому місці в Україні

Учора, 7 вересня, у Києві відбувся грандіозний фінал битви стартапів. У заході взяло участь більше півтисячі представників ІТ-сфери, а за перемогу змагались 12 кращих розробок українських програмістів, інформує “ІнфоМІСТ”.

Згідно з результатами, черкаський Kidslox зайняв третє місце. Додаток, розроблений місцевою компанією eKreative, дозволяє батькам дистанційно контролювати перебування їхніх дітей за смартфонами та планшетами.

Натомість перемогу у змаганні здобула розробка киян під назвою Cardiomo. Вона дозволяє контролювати здоров’я людини та інформувати про її стан близьких. Саме розробники Cardiomo отримали головний приз – 10 тис. доларів США.

Друге місце також залишилось за киянами із розробкою під назвою Hideez (брелок, що запам’ятовує паролі від різних програм).

“Наш результат – це справжнє визначення роботи команди та нашого міста на арені всеукраїнських стартапів. Перші два місця забрав Київ, третє – за Черкасами. Це дуже круто! Приємно було почути слова одного з суддів, дуже поважної людини, який сказав, що користується Kidslox і ставить нас у приклад як компанію, яка добре розвивається. Крім того, ми зустріли на заході кількох інвесторів, які заявили про готовність з нами співпрацювати”, – розповідає власник ІТ-компанії eKreative Віктор Євпак.

На переконання Євпака, переможцям більше знадобляться виграні кошти, адже поки що розробники додатку створили лише його бета-версію. Тож, на реалізацію проекту ще знадобляться чималі кошти. Натомість Kidslox уже є готовим продуктом, який має визнання ринку та популярність в Україні й за кордоном.

Прочитайте ще:

Залиште коментар