Проект “Електронний рецепт” у Черкасах демонструє ефективність

Проект “Електронний рецепт” у Черкасах демонструє ефективність

Запущений по місту Черкаси проект із 1 січня 2019 року ” Електронний рецепт” вдало показує стабільність і ефективність. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник.

“І виписка, і облік, і розрахунки із аптеками (до речі, вдячний аптекам як партнерам – це скоординована спільна робота) – все довело, що шлях вірний. Уже в минулому, коли під однаковими номерами різні рецепти, незрозуміла кількість виданих рецептів лікарям для заповнення, неясність ситуації: чи дійшов пацієнт до аптеки – все в минулому. Із першого квітня ця система запрацює по всій країні, але по програмі “Доступні ліки” зміниться лише розпорядник коштів. Ним стане Національна служба здорова. Ми ж продовжимо працювати із “Цукровим діабетом”, пільговими рецептами для пільгових категорій.

На жаль, цей проект запрацював так ефективно для пацієнта, що кошти, які були виділені по програмі “Доступні ліки ” з обласного бюджету для міста Черкаси, уже закінчились. На початку березня ми розрахуємось за лютий і асигнувань уже не має. Це, безумовно, породжує низку невдоволення містян.

Департамент, заступники міського голови, міський голова уже звернулись до Черкаської ОДА. Сподіваємось, що швидке реагування і перерозподіл залишків асигнувань по інших містах і районах, які не встигнуть використати кошти до кінця березня, на місто, зможе врегулювати цей березневий дефіцит.

Ось такі темні плями на темпах медичної реформи. Ми не можемо на них вплинути. Тому сподіваємось на розуміння пацієнтів, приносимо вибачення і сподіваємось на державницький підхід регіональної влади.І з першого квітня вся Україна запрацює в новому форматі, тому не лякайтесь, програма не закривається”, – зазначив Олег Стадник.

Залиште коментар