Проїзд у канівських маршрутках наразі не здорожчає

Проїзд у канівських маршрутках наразі не здорожчає

Виконавчий комітет Канівської міської ради не погодив збільшення вартості проїзду у міських маршрутках.

Зокрема, на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету його члени не підтримали проект рішення «Про приведення у відповідність регульованого тарифу на міських автобусних маршрутах загального користування № 1, № 2, № 4, № 5 в м.Канів», яким передбачалося збільшення вартості проїзду у міському транспорті із 3,5 гривень до 4-х гривень.

Перед обговоренням відповідного питання секретар Канівської міської ради Сергій Ткаченко зауважив, що він проаналізував вартість проїзду у міських маршрутках в інших містах та визначив, що у більшості населених пунктів вже давно вартість проїзду складає 4 гривні і більше. Відтак, у Каневі необхідно було підвищити проїзд до 4-х гривень ще півроку тому.

Відповідно до розрахунків аудиторської фірми, наразі для проїзду у міському транспорті найбільш обґрунтованим є тариф у розмірі 4,80 гривень.

Однак під час голосування за вище згаданий проект рішення, лише 5 членів виконкому  висловились на його підтримку, в той час як троє утрималися і один проголосував «проти».

Про це повідомляє «Kanos».

Прочитайте ще:

Залиште коментар