Прокуратура Черкащини виступає в образі карально-репресивного органу БПП, – Ботнар

Прокуратура Черкащини виступає в образі карально-репресивного органу БПП, – Ботнар

Депутат Черкаської обласної ради від ВО “Свобода”, заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар прокоментував акцію протесту, яка відбулася 8 жовтня під стінами обласної прокуратури. Своє бачення ситуації він виклав на своїй сторінці у “Фейсбук“.

“Під час пікетування Черкаської обласної прокуратури ми почули перший публічний виступ новоспеченого політика — прокурора області Сергій Овчаренко. Замість відповісти на питання обуреної громади щодо зливання резонансних справ, відмазування фальсифікаторів виборів, заплющування очей на рейдерські захоплення фермерських господарств, прокурор політично звинуватив кожного з речників пікету. І втік, сховавшись за дверима своєї контори.

Прокуратура Черкащини дедалі більше виступає не в якості державного органа, для якого понад усе верховенство права та об‘єктивність, а в образі карально-репресивного органу Блока Петра Порошенка. Прокурора, який замість виконання своїх обов`язків, встановлення справедливості, робить політичні заяви та політичні оціночні судження — має бути звільнено.

Зрештою цікаво, чи виніс прокурор області сам собі підозру за перешкоджання депутатській діяльності, адже вже раніше Сергій Овчаренко відмовив у законному невідкладному прийомі депутату облради Михайлу Мушієку. Ми завжди відстоюватимемо права громади та її представників, незалежно від їхньої політичної приналежності. Тому у Черкаській обласній раді ми, спільно із іншими фракціями та політичними силами, ініціюємо звернення до Генерального Прокурора щодо звільнення прокурора області”, – написав Ботнар.

Залиште коментар