Проти, причетних до смерті немовляти, лікарів порушили кримінальну справу у Смілі

Проти, причетних до смерті немовляти, лікарів порушили кримінальну справу у Смілі

– До нас надійшло звернення від 28 – річної жительки Сміли про те, що 9 червня в приміщенні Смілянської районної лікарні імені Софії Бобринської під час пологів її новонародженна донька отримала травми у вигляді двобічного крововиливу у наднирники, від яких і померла, – повідомили «Сміла.UA» у Смілянській місцевій прокуратурі, пише “Дзвін”.

У своєму зверненні до прокуратури молоді батьки, які так чекали на свою донечку, вимагають правоохоронців покарати винних у смерті їхньої дитини. Батько немовляти, який був присутній на пологах, звинувачує лікарку в тому, що вона ліктем видавлювала дитину і коли донечка народилася, вона була синя й не дихала. Закричала тільки згодом. Малюка не врятували навіть лікарі в обласній дитячій лікарні, куди її доставили.

Натомість у самій смілянській лікарні захищають честь білого халата і запевняють, що видавлювання дітей ліктями у них не практикують.

Аби розібратися у цій справі, фахівці Смілянської прокуратури скерували звернення батьків загиблого немовляти до Смілянського відділу поліції для внесення відомостей в Єдиний реєстр досудових розслідувань та організації досудового розслідування.

– Слідчі районного відділу поліції вже розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст 140 Кримінального кодексу України – невиконання чи неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо вони спричинили тяжкі наслідки неповнолітньому, – зазначають у місцевій прокуратурі. І додають, така стаття – це обмеженням волі на строк до 5 років.

Залиште коментар