Проти ВО «Батьківщина» розповсюджено брехливу інформацію. Правоохоронні органи «мовчать»

Проти ВО «Батьківщина» розповсюджено брехливу інформацію. Правоохоронні органи «мовчать»

Черкаська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» оприлюднила заяву. У ній стверджується, що проти них розповсюджують брехливу газету. «Батьківщинівці» звертаються до правоохоронних органів, щоб винних притягнули до відповідальності. Далі – текст заяви.

«У Черкасах величезним накладом поширили видання «Тарасові джерела». Газета наповнена неправдивою, вигаданою інформацією, із застосування «чорних» технологій, спрямованих на дискредитацію політичної сили ВО «Батьківщина» та її керівництва на Черкащині – міського голови Анатолія Бондаренка і членів його команди. Напередодні, 6 вересня, було опубліковано Заяву Черкаської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» щодо того, що ввечері цього дня на територію заводу «Темп» заїхала автівка заповнена великим тиражем друкованої продукції, у якій міститься інформація, яка передбачає скомпрометувати міського голову Черкас Анатолія Бондаренка та партію ВО «Батьківщина».

Партійний осередок звернув увагу правоохоронців на цей факт і закликав правоохоронні органи вилучити зазначений тираж «фейкової» друкованої продукції та притягнути до відповідальності осіб, причетних до розповсюдження неправдивої інформації. Однак цю Заяву з боку правоохоронних органів було проігноровано.

Черкаська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» вчергове звертається до правоохоронних органів з метою притягнути до відповідальності осіб, за сприяння яких надруковане та поширене видання «Тарасові джерела». Серед яких – колишній голова Черкаської міської ТВК Володимир Матюша і директор заводу «Темп» Олександр Згіблов. Дане повідомлення вважати офіційною заявою до правоохоронних органів.

Звертаємо увагу черкащан не вірити жодному слову, опублікованому у брехливому виданні «Тарасові джерела». Команда ВО «Батьківщина» на чолі з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком і надалі працюватиме заради розвитку міста та добробуту черкащан. Нас не злякати і не зупинити жодними методами. Слава Україні! Слава Черкасам!».

Залиште коментар