Прибирати будівельне сміття на дорогах вимагає Анатолій Бондаренко від підрядників

Прибирати будівельне сміття на дорогах вимагає Анатолій Бондаренко від підрядників

11 червня міський голова Анатолій Бондаренко навідався з перевіркою на вулицю Сумгаїтську, асфальтне покриття на якій розпочали ремонтувати в минулому році. Його обурив стан тротуарів, зелених зон та велика кількість будівельного сміття, яке лежить обабіч дороги. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

– Дуже часто ми стикаємося з тим, що після асфальтування дороги підрядники лишають по собі купи сміття та невпорядковані узбіччя. Я вимагав і далі вимагатиму від виконавців якісної роботи, – підкреслив мер. – На ремонт доріг ми спрямовуємо достатньо великий ресурс, тож хотілося б, врешті, отримати дорожнє покриття, яким буде комфортно їздити та, яке прослужить не один чи два роки. Ми всі повинні пам’ятати, що працюємо на громаду міста.

За результатами перевірки міський голова доручив департаменту архітектури та містобудування провести роботу з підрядниками, зокрема, підготувати листи з вимогою упорядкувати територію та вирішити питання з нанесенням розмітки на об’єкті.
“Мене обурив стан тротуарів, зелених зон та велика кількість будівельного сміття, яке лежить обабіч дороги. І подібне хамське ставлення підрядники демонструють вже не вперше у різних частинах міста, де відбуваються ремонтні роботи. Тому найближчим часом із ними буде проведена відповідна роз’яснювальна робота із боку профільного департаменту. Підрядники мають прибирати за собою!”, – зазначив мер на своїй сторінці в “Фейсбуці“.

Нагадаємо, дорожні роботи на ділянці Сумгаїтської від вулиці Одеської до межі міста розпочалися в минулому році, утім, тривають дотепер. Здійснює ремонт товариство «Главшляхбуд».
Нині триває поточний ремонт доріг на вулицях Університетській, Канівській та Гетьмана Сагайдачного. Одночасно з цим, відбувається реконструкція покриття на вулицях Героїв Дніпра, Надпільній (колишня – Ільїна), Благовісній.
Під час ранкової наради в мерії Анатолій Бондаренко наголосив також на необхідності наявності чітких графіків поточного та капітального ремонту доріг.

Прочитайте ще:

Залиште коментар