Придбати «доступні ліки» вже можна в понад 260 аптеках Черкащини

Придбати «доступні ліки» вже можна в понад 260 аптеках Черкащини

Договори з понад 110 суб’єктами господарювання, що охоплюють 261 аптечний пункт, вже укладені на Черкащині. Тут за рецептом лікаря можна придбати «доступні ліки», про це пише  Про це пише прес-служба  ОДА. .

Державна програма «Доступні ліки» стартувала 1 квітня.Вона передбачає допомогу в отриманні ліків проти бронхіальної астми, серцево-судинних захворювань та діабету ІІ типу. Саме ці хвороби є найпоширенішими та найнебезпечнішими не тільки на Черкащині, а й в Україні загалом.

– В області нині проживає 680 тисяч хворих на серцево-судинні захворювання, а це більша половина населення Черкащини, – зауважив Ярослав Березань. – Більше 7 тисяч страждають від бронхіальної астми та ще майже 46 тисяч – від діабету ІІ типу. Всі вони підпадають під дію цієї програми. Загалом, «доступні ліки» на Черкащині можна придбати в усіх районах. Хоча, звісно, десь більше «доступних» аптечних пунктів, а десь – менше. Наприклад, у достатньо невеликому Драбівському районі «доступні ліки» можна придбати у 4 аптеках, а в обласному центрі – в 45.

Прочитайте ще:

Залиште коментар