Приїзд Порошенка спричинив дорожній колапс у Черкасах

Приїзд Порошенка спричинив дорожній колапс у Черкасах

Через приїзд Президента у Черкасах відключили усі світлофори, через що значно ускладнився дорожній рух.

– У Черкасах створився штучний колапс через відключені світлофори. І поліцію викликати на зчинення правопорушення не реально. Всі задіяні, – повідомив у «Фейсбук» депутат міської ради Андрій Куча.

Крім того, що приїзд гаранта створив у місті проблеми з пересуванням, Президент продемонстрував своє ставлення до свободи слова. Адже на захід, де Порошенко мав представити нового губернатора, журналістів пускали лише за списками. Так, невідомі особи завадили потрапити до зали журналісту Вадиму Комарову.

– Журналіста Вадима Комарова не пускають в облдержадміністрацію на захід за участі президента… А я хотів його трансляцію дивитися.. Цей пан не пустив.. Каже в списках прес-служби ОДА Комарова немає… Дуже прикро( Але ж свобода слова.., – написав у «Фейсбук» черкаський журналіст Назарій Вівчарик.

Опубліковано Вадимом Комаровим Вівторок, 20 листопад 2018 р.

Цікаво, що на захід, який офіційно назвали «зустріч Президента із активом області» (насправді ж це було представлення нового голови ОДА), Петро Порошенко запізнився на 40 хвилин. Під час свого виступу чимало часу він присвятив цитуванню тез своєї передвиборчої програми, що може розцінюватися, як агітація у робочий час.

Залиште коментар