Призерів Всесвітньої літньої Гімназіади з Черкас нагородив грамотами міський голова (Фото)

Призерів Всесвітньої літньої Гімназіади з Черкас нагородив грамотами міський голова (Фото)

Дзюдоїста Івана Прудіуса, боксера Максима Кофана та їхніх тренерів Аллу Назаренко й Зуфара Міфтахова нагородили грамотами. Їх спортсменам вручив міський голова Анатолій Бондаренко перед початком засідання виконавчого комітету, яке відбулося 19 червня. Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

Такими нагородами їх відзначили за значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та підвищення авторитету міста Черкаси на всеукраїнській та міжнародній аренах, а ще – з нагоди здобуття призових місць на XVII Всесвітній літній Гімназіаді, що проходила 2-9 травня 2018 року у місті Марракеш (Королівство Марокко)».

– Наші спортсмени, як завжди, демонструють високі результати й чудовий рівень підготовки, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко. – Своїми перемогами вони прославляють наше місто як в Україні, так і за її межами. А найголовніше – обрали для себе здоровий спосіб життя.

Вихованець спортивної школи «Вікторія» Максим Кофан у боксі із семи років. Нині йому – 15. Розповідає: під час підготовки до змагань тренувальну залу відвідує двічі в день, а в період спортивних зборів перед чемпіонатами – тричі в день. Нині ставить собі за мету досягти успішних результатів на чемпіонаті Європи.

– Щиро дякую своєму тренеру Зуфару Рахімзяновичу, який готував мене до цих змагань, за його роботу, – зауважив молодий боксер.

Із раннього дитинства у спорті й Іван Прудіус. Спершу він займався гімнастикою, а з семи років – дзюдо. Навчання в школі поєднує зі щоденними тренуваннями.

– Спорт для мене це сенс життя, – розповідає Іван. – Через тиждень я їду на чемпіонат Європи. Наступна моя мета – Юнацькі Олімпійські ігри, які проходитимуть у жовтні в Аргентині. Туди зможе потрапити тільки дві людини з країни.

Довідково:

У період із 2 до 9 травня в місті Маракеш (Королівство Марокко) відбулася ХVІІ Всесвітня літня Гімназіада під егідою Міжнародної федерації шкільного спорту (ISF). У ній взяло участь 58 країн, 4000 спортсменів; представлено 18 видів спорту, 6 з яких уперше включені до програми ігор – бокс, велоспорт, гольф, петанк, серфінг і тхеквондо.

Всесвітню літню Гімназіаду вперше проведено в 1974 році в Німеччині. Від початку вона проводилася один раз в два роки, потім – один раз у чотири роки. У 2016 році за рішенням Генеральної Асамблеї, Гімназіаді повернули дворічний цикл. На африканському континенті Гімназіада проводиться вперше.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар