Психологи-прикордонники тренувалися в Оршанці

Психологи-прикордонники тренувалися в Оршанці

На базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Держприкордонслужби протягом трьох днів проходили збори психологів підрозділів структурних частин прикордонного відомства.

Під час зборів розглядалися питання організації заходів психологічного вивчення та відбору особового складу, практичної роботи психологів з питань психологічної підготовки, психодіагностики та психологічного супроводу діяльності відомства, повідомляють в прес-службі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів

За словами начальника управління соціально-гуманітарного забезпечення та психологічної роботи Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби полковника Олег Примаченка: «Бойовий досвід під час військових дій на Сході України показав, що одним із головних критеріїв боєздатності прикордонного відомства є морально-психологічний стан особового складу».

Також значну увагу на зборах приділили мотивуючим та демотивуючим факторам участі військовослужбовців у бойових діях, психологічній підготовці до дій в екстремальних умовах, а також навчанню офіцерів-психологів методам відновлення, кризовому втручанню та техніці аналізу стресу з врахуванням досвіду військових психологів армій країн НАТО.

До проведення даних зборів долучилися психотерапевт і психолог Черкаського обласного госпіталю ветеранів війни та представники Черкаського Національного університету імені Б.Хмельницького.

Учасники зборів обмінялися досвідом психологічної роботи в органах охорони держкордону та визначили завдання на подальше удосконалення психологічної складової у системі морально-психологічного забезпечення.

— Проведення подібних заходів обов’язково сприятиме вирішенню цілого комплексу завдань спрямованих на використання алгоритму ситуативних дій у надзвичайних ситуаціях, порядку реагування та надання психологічної допомоги особовому складу підрозділів Держприкордонслужби, — підкреслив учасник зборів старший лейтенант Роман Занько

Прочитайте ще:

Залиште коментар