Психологи Управління тестували кандидатів у рятувальники

Психологи Управління тестували кандидатів у рятувальники

25 січня відбулася зустріч психологів Управління з абітурієнтами, які в майбутньому планують стати рятувальниками. В продовж майже 2-х годин про секрети рятувального ремесла кандидати дізнавалися від рятувальників та психологів Управління. Про це інформує “Прес-центр“.

З метою визначення ступені психофізіологічної й соціально-психологічної придатності кандидатів, фахівці служби “101” провели з кожним спеціальне комплексне вивчення.

Спілкуючись з кандидатами на службу, практичні психологи розповіли присутнім про важливість професії пожежного-рятувальника та пояснили, які психологічні, й не тільки, навантаження чекають на майбутніх вогнеборців.

“Сьогодні ви познайомитеся з професією людей, щоденна робота яких – допомагати у складних та небезпечних ситуаціях” – розпочала свій виступ психолог Управління Леся Коротяєва.

“Зростання масштабів і складності стихійних, техногенних надзвичайних ситуацій вимагає від рятувальників не лише володіння професійними знаннями й уміннями, а й здатності мислити професійно, швидко опрацьовувати інформацію та приймати оптимальні рішення”, – зауважила Леся Миколаївна.

Під час спілкування психолог також роз’яснила присутнім, які реакції у людей можуть виникнути під час кризових подій, і яким чином здійснюється психологічна допомога рятувальником населенню, яке опинилося в зоні дії надзвичайної події. Водночас фахівці ДСНС продемонстрували присутнім спеціальні методи адаптації до нових умов побуту.

Під час спілкування абітурієнти взяли участь у тренінгу на тему “Я в колективі”, а також пройшли професійно-психологічні тести, які визначать наявність необхідних особистих якостей абітурієнтів для подальшого навчання та проходження служби.

Результатом здійснення професійно-психологічного відбору стане аналіз та висновки, які психологічна служба підготує для керівництва Управління. Це дозволить краще оцінити доцільність подальшого відбору та вступу на службу до системи ДСНС кожного з кандидатів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар