«П’ять кроків до ста років» відзначиля музична школа № 1 у Черкасах

«П’ять кроків до ста років» відзначиля музична школа № 1 у Черкасах

Яскравим та емоційним концертом на сцені обласної філармонії відзначила свій 95-річний ювілей дитяча музична школа № 1 імені В. Лисенка. Нині тут навчається близько 660 дітей, із якими працює понад 80 педагогів.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

Міський голова Анатолій Бондаренко долучився до урочистостей, які відбулися минулої п’ятниці, та привітав колектив навчального закладу з важливою датою. Він наголосив, що ця школа є однією з кращих у нашій області та Україні загалом. Свідченням цього є низка нагород, які продовжують виборювати вихованці на конкурсах різних рівнів.
“Тут працює педагогічний колектив, який вкладає частинку своєї душі в кожну дитину, допомагає їм відкрити їхні таланти, їхні найсильніші сторони та розвиватися, – сказав він. – Кожен із учнів і викладачів цієї музичної школи – це наша гордість. Щиро бажаю закладу процвітання, а колективу – сил, енергії та креативних ідей!”
Під час концерту міський голова відзначив трудовий колектив подякою за «високий розвиток естетичного виховання підростаючого покоління, вагомі творчі здобутки, активну участь у культурно-мистецьких заходах міста і з нагоди 95-річчя закладу».
Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов підкреслив високу майстерність виконавців, які виступали під час ювілейного концерту, та подякував всім поколінням працівників, які присвятили своє життя улюбленій справі – вихованню талановитих дітей нашого міста.
“Ми докладатимемо всіх можливих зусиль, аби умови навчання дітей стали ще комфортнішими. І вже до сторіччя закладу намагатимемося підійти з вирішеними основними проблемами, зокрема, провести реконструкцію будівлі”, – додав Сергій Павлович.
До свята від міської влади він вручив як подарунок оргтехніку.
Тоді ж директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації Олександр Шабатін нагородив викладачів школи Почесними грамотами Міністерства культури України.
Як зазначила директор закладу Юлія Темченко, Черкаська музична школа №1 імені Миколи Лисенка заснована в 1923 році.
“Ювілейний концерт «П’ять кроків до ста років» став для всіх нас головною подією року та великим випробуванням, оскільки рівень та ім’я нашої школи зобов’язує відповідати кращим традиціям та, водночас, сьогоденню, – говорить вона. – Це чудова можливість учням і викладачам заявити про себе та ще раз підкреслити необхідність мистецького виховання. Дякуємо батькам за талановитих діток, яких вони привели до нас у свій час! Такі концерти в котрий раз підтверджують: наші діти – безцінні.
Святковий захід тривав майже три години. Зі сцени обласної філармонії свої здібності презентували дитячий симфонічний і духовий оркестри, камерний ансамбль скрипалів, старший хор «Прем’єр» та молодший хор «Belkanto», ансамбль народного співу «Настрій», вокальний ансамбль «Політон», ансамбль «ЮНА», гітаристи молодших і старших класів «Fandango» та «Алегріас», ансамбль скрипалів «Віола-груп» та «Музичні перлинки», колективи баяністів-акордеоністів «Арт-гармонікум» та «Зіронька». Своїми сольними виступами аудиторію «запалювали» й низка вокалістів.

Залиште коментар