П’ять підприємств Черкащини отримали золоті медалі Мінагрополітики

П’ять підприємств Черкащини отримали золоті медалі Мінагрополітики

П’ять підприємств харчової та переробної галузі області отримали золоті медалі Міністерства аграрної політики та продовольства України – за результатами ХХХ Міжнародної виставки «Агро – 2018». Вона проходила в столиці з 6 по 9 червня. Загалом 22 підприємства Черкащини взяли участь у заході.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

Під час колегії ОДА відзнаки керівникам підприємств вручив очільник області Юрій Ткаченко.

Отож:

  1. За впровадження новітніх технологій в галузі переробки олійних культур нагородили засновника ТОВ «Красногірський олійний завод» Віктора Полозова.
  2. За кращий коровай – ФОП «Плужник В.М.» – засновника та директора Володимира Плужника.
  3. В номінації «За проведення інноваційної політики у технологіях сільськогосподарського виробництва» – ТОВ АПК «Маїс»- генерального директора Сергія Осадчого.
  4. За значний внесок в розвиток лікеро-горілчаної галузі – ТОВ «Золотоніський лікеро-горілчаний завод «Златогор» – національного менеджера з розвитку торгових марок Руслана Загороднього.
  5. За впровадження інноваційних технологій в тепличному господарстві – ПОСП «Уманський тепличний комбінат» – директора Миколу Гордія.

Зауважимо, Міжнародна виставка «Агро-2018» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі. Вона є ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Прочитайте ще:

Залиште коментар