П’ятеро атовців з Жашківщини понад півроку не можуть отримати земельні ділянки

П’ятеро атовців з Жашківщини понад півроку не можуть отримати земельні ділянки

Ще у березні-квітні 2016 року ГУ Держгеокадастру у Черкаській області виставило на аукціон 10 га землі у Жашківському районі зі статусом державної форми власності. За згодою місцевої ради, АТОвці попросили надати їм ці землі у власність. Перед тим, як писати заяви на отримання цих земель у власність, учасники бойових дій отримали довідки, які підтверджують той факт, що ці ділянки знаходяться у державній власності. На підставі цих довідок, 5 учасників АТО у вересні пишуть заяву, щоб отримати дозвіл на розробку проекту.

Через місяць (максимальний термін для відповіді) ГУ Держгеокадастру у Черкаській області відмовляє АТОвцям у наданні дозволу – на підставі того, що на цих землях начебто розташований садок.

 

Учасники бойових дій пишуть запит до Жашківської міської ради стосовно внесення ясності щодо статусу цих земель –і отримують відповідь,   що ніякі садки не перебувають у них на балансі. АТОвці надали ГУ Держгеокадастру у Черкаській області ці довідки – на доказ того, що на цих державних землях немає жодних садків.

І знову – рівно за місяць – ГУ Держгеокадастру у Черкаській області  надає накази на отримання дозволу. І – того ж дня – пише листи всім учасникам АТО про те, що ці землі є колективною власністю, а тому дозволу на отримання у власність цих ділянок для учасників АТО вони не можуть видати. Отже,  8 місяців ці землі були у державній власності, а коли стало питання виділення землі для воїнів АТО, вони магічним чином перетворились на землі колективної власності. А учасники бойових дій – із захисників країни – на жертви подвійних стандартів та вибірковості у роботі ГУ Держгеокадастру у Черкаській області.

Ще один цікавий факт: на ці 10 гектарів стосовно усіх п’яти  АТОвців 23 грудня 2016 року ГУ Держгеокадастру у Черкаській області видає наказ «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою», який…скасовується того ж дня (копію цих документів щодо одного із них, Суханова, прикріплено до статті).

Тобто у порушення вимог щодо заборони скасування своїх же власних наказів – ГУ скасовує накази видані на ім’я АТОвців з мотивів, що ці землі раптом стали колективною власністю.

Сьогодні папери на ці 10 гектарів знову лежать на столах земельних чиновників – що цього разу вигадають чиновники?..

Залиште коментар