П’ятеро бійців УДА отримали відзнаки “Холодний Яр”

П’ятеро бійців УДА отримали відзнаки “Холодний Яр”

Відзнаки «Холодний Яр» отримали п’ятеро бійців із Української добровольчої армії. Їх до Навчального центру УДА, що на Дніпропетровщині, привіз голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають День українського добровольця.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

Як зауважив очільник області, він завжди радий спілкуванню з бійцями. А співпраця з Українською добровольчою армією, мовляв, триває вже давно. І відзнаками, додає Юрій Ткаченко, це аж ніяк не обмежується.

“Відзнаки «Холодний Яр» ми привезли для 5 бійців, – розповідає голова Черкаської ОДА. – Двоє з них були на завданні, перед строєм нагородив трьох: друзів «Одісея», «Дракулу» і «Сенсея». Приємне відкриття: «Одісей» – наш земляк, родом із Тальнівщини. Знаково ще й те, що командує Центром друг Максим «Покутяка», нащадок роду, де всі чоловіки воювали в ОУН-УПА Закерзоння під проводом Ярослава «Стяга». Історія повторюється. Принагідно дякую всім черкащанам за підтримку наших добровольців. Водночас вітаю всіх тих, хто став на захист рідного краю, не чекаючи наказу – просто за велінням душі справжнього українця”.

Нагадаємо, підтримка та допомога бійцям на Сході та по поверненню звідти – незмінний пріоритет обласної влади.

Прочитайте ще:

Залиште коментар