Питання продажу землі стосуються кожного громадянина, – Діскант

Питання продажу землі стосуються кожного громадянина, – Діскант

Голова депутатської фракції ВО «Батьківщина» Черкаської міської ради Роман Діскант висловив свою думку щодо ситуації, яка склалася навколо питання проведення Референдуму проти продажу сільськогосподарської землі.

«27 квітня ми дізналисяпро новину, яка не може не обурювати. Окружний адміністративний суд Києваухвалив рішення про заборону проводити референдум проти продажу сільськогосподарської землі, ініційованийпартією «Батьківщина».

Думаю, навряд чи суддя зміг би ухвалити таке значиме рішення без команди «згори».Ми бачили, що опір референдуму чинився з самого спочатку – через тиск на членів ЦВК, а тепер і через тиск на суд.

Хоча 25 квітня Центральна виборча комісія України прийняла до розгляду пакет документів про склад ініціативної групи з проведення Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі і більшість членів ЦВК погоджується дати «зелене світло» референдуму. Вони перевірили і підтвердили всі підписи членів ініціативної групи та готові проводити засідання ЦВК стосовно цього питання.

Та, на жаль, сьогоднішня ситуація вказує на те, що інтереси людей стоять на останньому місці.

При цьому хочу зауважити, що даремно дехто думає, що питання продажу землі стосуються лише селян і фермерів, що це питання їх не торкнеться. У багатьох міських мешканців родичі проживають і мають земельні паї у селі. Більше того, хочу нагадати, що в Аргентині після розпродажу землі розпочався голод, безробіття та епідемії, які знищили сотні тисяч людей.

Сьогодні мова йде не лише про ринок землі. Сьогодні питання стоїть – бути Україні чи не бути. Адже Україна – це 25% світових чорноземів, які щороку даватимуть прибуток.

Тому «Батьківщина» наполягатиме на проведення земельного референдуму і навіть у разі продовження заборони, зусиллями 10 тисяч членів ініціативної групи «Батьківщина» розпочне масовий збір підписів громадян проти продажу сільськогосподарської землі».

Залиште коментар