Питання звільнення Яценка з посади будемо вивчати, – Анатолій Бондаренко

Питання звільнення Яценка з посади будемо вивчати, – Анатолій Бондаренко

Сьогодні під час брифінгу міського голови Анатолія Бондаренка журналістами було підняте питання темпів виконання ремонтних робіт на дорогах міста.  Про це повідомляє кореспондент ПРО ГОЛОВНЕ. 

“Роботи з ремонту доріг виконуються не у повному обсязі. Про недоліки, щодо будівництва доріг, уже повідомлено підрядників. Щодо розмітки, то зауваження теж відомі підрядникам, а тепер вони мають виправити усе власним коштом. Вулиці, які укладались у 2012 році, ще не здані в експлуатацію. Мова йде про розмітки на вулиці Смілянській та Чорновола, які були нанесені за неправильною схемою. У нас також є певні непорозуміння з підрядниками, щодо вартості матеріалів, яка порівняно із тендерними пропозиціями зросли на 20 %, тож вони не вкладаються у ті суми, які були прописані минулого року”, – розповів Анатолій Бондаренко.

Також очільник міста висловив свої претензії до начальника департаменту ЖКГ Олександра Яценка, який зараз знаходиться на лікарняному.

“Термін виконання виконання робіт за ПСЕР приблизно 156 об’єктів, зокрема вулично-дорожньої мережі, прострочений практично по більшості. Виконано тільки 10 – 15. Тобто відсоток виконання робіт становить 4 – 6. Начальник департаменту уже отримав дві догани за невиконання розпорядження міського голови. Щодо його звільнення, то скажу, що це питання ще будемо вивчати”, – зазначив міський голова.

Прочитайте ще:

Залиште коментар