Радуцький хоче скликати позачергову сесію міськради, попри заборону міського голови

Радуцький хоче скликати позачергову сесію міськради, попри заборону міського голови

Секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький заявив про порушення закону України міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком, який своїм розпорядженням  заборонив йому скликати позачергові засідання сесії міськради під час виконання обов’язків міського голови. Про це секретар міськради заявив під час сьогоднішньої прес-конференції.

 

За словами пана Радуцького, він подав позов до Соснівського районного суду і суд ухвалив відкрити провадження про визнання незаконними розпорядження міського голови. Не чекаючи рішення суду, секретар міськради вже скликає позачергову сесію на 1 листопада.

Він також зазначив, що 17 жовтня частина депутатів звернулася до мера Черкас Анатолія Бондаренка з проханням скликати чергове засідання міськради. Згідно з законом, міський голова мав призначити засідання протягом двох тижнів – тобто до 1 листопада. Натомість Анатолій Бондаренко призначив засідання лише 8 листопада.

“Був лист, підписаний 14 депутатами. Ми просили міського голову. Він протягом двох тижнів не скликав засідання. Термін закінчився 1 листопада, тому я підготував розпорядження про те, щоб скликати позачергове засідання з розгляду нагальних галузевих питань”, – розповів Радуцький.

Нагальними, на його думку, є питання внесення змін до регламенту, забудови берегової смуги, знесення споруди на пляжі “Пушкінський” тощо.

Олександр Радуцький також зазначив, що призначена ним сесія не впливатиме на чергове засідання міськради, заплановане на 8 листопада.

 

Залиште коментар