Райдержадміністрація пропонують створювати підприємства для утримання місцевих доріг

Райдержадміністрація пропонують створювати підприємства для утримання місцевих доріг

Повноваження щодо управління дорогами загального користування місцевого значення передаються обласним державним адміністраціям. Тобто, 4350 кілометрів доріг загального користування місцевого значення будуть передані на баланс ОДА.  Це станеться з 1.01.2018 року і пов’язано з новими законодавчими нормами, інформує начальник обласного управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу Сергій Чубань.

чубан_-300x225

Нині ж вищезазначені дороги перебувають на балансі Служби автодоріг Черкаської області та утримуються ДП «Черкасько облавтодор».

– Тож нині першочерговими завданнями є питання прийому-передачі паспортів доріг, визначення переліку доріг, що першочергово ремонтуватимуться наступного року, їх обстеження, складання актів, визначення джерел фінансування, проведення тендерних процедур, створення регіонального дорожного фонду, – зазначив Чубань.

Він також сказав, що тепер районним державним адміністраціям необхідно опрацювати питання створення в районах підприємств з утримання доріг загального користування місцевого значення та джерел їх фінансування.

Прочитайте ще:

Залиште коментар