Реагувати на повідомлення про відсутність люків хочуть доручити «Черкасиводоканалу»

Реагувати на повідомлення про відсутність люків хочуть доручити «Черкасиводоканалу»

Оперативно реагувати на повідомлення про виявлення відсутності люків на каналізаційних колодязях у Черкасах зможе КП «Черкасиводоканал», адже підприємство має диспетчерську службу, що працює цілодобово, та всі можливості швидко та якісно закрити колодязь новим люком. про це повідомляє кореспондент “ПроГоловне”.

До такого висновку прийшла депутатська комісія з питань ЖКК, яка виконуючи протокольне доручення сесії міської ради, зібралася 28 листопада на засідання за участі керівників міської оперативної служби, департаменту ЖКК та депутатів, щоб обговорити цю наболілу для міста проблему.

Про це сьогодні на сесії міської ради повідомив депутат Ігор Кіта.

 

«Ми пропонуємо доручити цьому комунальному підприємству здійснювати всі термінові виїзди на повідомлення про відсутність люків і встановлювати їх як на свої, так і на безгосподарські колодязі. А відтак, щоб не залишити це питання на відповідальності водоканалу, потрібно передбачити на наступний рік і, можливо, на цей рік, кошти для придбання люків», – проінформував депутат.

Він також зазначив, що комісія рекомендувала департаментам ЖКК, архітектури та економіки й розвитку провести повну інвентаризацію всіх люків, колодязів та мереж на території міста, щоб ця інформація була в оперативної служби і по кожному об’єкту було зазначено, хто за нього відповідальний.

Міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення внести відповідну пропозицію й виділити необхідні кошти з резервного фонду бюджету.

Прочитайте ще:

Залиште коментар