Реклама на електроопорах незабаром зникне в Черкасах 

Реклама на електроопорах незабаром зникне в Черкасах 

Зміни до Закону України «Про рекламу», які були подані ще минулого року, і стосувалися розміщення плакатів та оголошень на стовпах та електроопорах, таки введено. Депутати проголосували за те, щоб по вулицях міст і сіл ніхто не клеїв оголошення. 

Новину передає «Преса України» з посиланням на текст ЗУ «Про рекламу».

У документі ідеться про те, що використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності заборонене. Шоста частина закону віднині доповнена новою частиною наступного змісту.

«7. Розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється», — ідеться у Законі.

Відтак частини 7 та 8 законодавства вважаються відповідно частинами 8-9.

«ІІ. Прикінцеві положення. 1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. 2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити приведення нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом», — зазначено в документі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар