Реконструйовану ділянку черкаського колектора введуть у експлуатацію до кінця року (відео)

Реконструйовану ділянку черкаського колектора введуть у експлуатацію до кінця року (відео)

Працівники черкаського водоканалу завершують масштабний проект із реконструкції дільниці головного каналізаційного колектора глибокого залягання по вулиці Чигиринській у Черкасах.

Про це інформує “Антена”.

Головний каналізаційний колектор залягає на глибині 6-8 метрів, має довжину близько семи кілометрів і транспортує 70% усіх міських стоків до очисних споруд. Наразі модернізовано і замінено майже 3700 метрів мереж водовідведення. У результаті термін експлуатації цієї ділянки колектора продовжений ще на півстоліття.

Загалом модернізації потребує вся каналізаційна інфраструктура міста, яка була збудована у 60-70 роки минулого століття і вже випрацювала свій експлуатаційний ресурс. Тому підприємство постійно шукає можливості для реалізації різних програм із реконструкції та відновлення мереж водопостачання та водовідведення.

Черкасиводоканал уже не вперше проводить модернізацію каналізаційної та водопровідної мережі. Наприклад, у 2009 році також на кредитні кошти Світового банку було повністю модернізовано водопровідні та каналізаційні насосні станції.

Роботи з модернізації колектора проводилися у досить складних умовах. Труби прокладалися на великій глибині, у ґрунтах високий рівень ґрунтових вод, що ускладнювало монтажні роботи. Проте висока кваліфікація та досвід працівників підприємства та підрядної організації, а також застосування сучасних матеріалів та техніки забезпечили належну якість виконання робіт відповідно до нормативних технологічних вимог.

Загалом роботи з заміни зношених мереж водовідведення є свідченням системного підходу підприємства до вирішення питань розвитку водопровідно-каналізаційного господарства міста. Водоканал замінює водогони та колектори, що відпрацювали свій нормативний термін, спрямовуючи всі зусилля на підвищення якості та стабільності послуг, що надаються населенню.

“Це велика робота, яку не видно, але яка буде служити наступним поколінням!”, – коментує міський голова Черкас Анатолій Бонедаренко.

 

Залиште коментар