Ремонт бульвару Шевченка у Черкасах має бути завершений через кілька тижнів

Ремонт бульвару Шевченка у Черкасах має бути завершений через кілька тижнів

Ремонтні роботи на бульварі Шевченка у Черкасах затягнулися через проблеми із підрядником. Проте вони вже на стадії вирішення, тож найближчим часом укладання асфальту продовжиться і ремонт має бути завершеним. Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

– Один із підрядників, наближений до провладної політичної сили, заблокував рахунки департаменту архітектури, не віддав аванс. Антимонопольний комітет визнав його дії не конкурентними у проведенні торгів на вулиці Лісова просіка ( продовження вулиці Мендєлєєва). На сьогоднішній день ремонт на Лісовій просіці на етапі завершення, не зроблене тільки освітлення. Але цей же підприємець виграв у нас тендер на третю чергу бульвару Шевченка. Там профрезеровано, але не укладено нижній шар асфальтобетону. Верхній шар на ділянці від вулиці Лазарєва до вул. Припортова буде укладено протягом трьох тижнів іншим підрядником (який робив першу і другу чергу бульвару), як тільки будуть розблоковані рахунки департаменту, – розповів міський голова.

Окрім того, найближчим часом будуть проведені тендерні процедури і розпочнеться облаштування тротуару з обох боків бульвару Шевченка в центральній частині міста.

Залиште коментар