Ремонтні роботи тривають на автодорогах Черкащини

Ремонтні роботи тривають на автодорогах Черкащини

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, продовжуються роботи з експлуатаційного утримання на автодорогах загального користування державного значення області.

Силами підрядних організацій здійснюються роботи з ліквідації деформацій та пошкоджень дорожнього покриття гарячим асфальтобетоном, методом просочення та струменевим методом.

ДП «Черкаський облавтодор» з 7 червня по 14 червня, було ліквідовано майже 2 тис. кв. м деформацій та пошкоджень покриття на автодорогах загального користування державного значення у Черкаській області.

Роботи з ліквідації ямковості проходили на автодорогах Н-01 Київ-Знам’янка, Н-02 /М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук та Р-64 Ківшовата-Шушківка-Лисянка-Моринці-Шевченкове-Тарасівка-/Н-16/.

У Черкаській області на автодорогах загального користування державного значення, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, підрядним підприємством ДП «Черкаський облавтодор» з початку року ліквідовано майже 82 тис. кв. м деформацій та пошкоджень покриття.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, на автомобільних дорогах державного значення у Черкаській області продовжуються роботи з експлуатаційного утримання доріг.

Також протягом тижня філіями ДП «Черкаський облавтодор» виконувались роботи з експлуатаційного утримання автодоріг загального користування державного значення. Зокрема проводилися роботи зі встановлення нових та заміні чи ремонту старих дорожніх знаків, обкошування узбіч, ремонту бар’єрного огородження, фарбування бар’єрного та перильного огородження, прибирання від сміття та бруду проїзної частини автодоріг, прибирання нанесеного ґрунту під бортовим каменем і т.д.

Ремонтні роботи продовжуються й надалі за сприятливих погодних умов.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт. А також закликає водіїв бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

Прес-служба САД у Черкаській області.

Залиште коментар