Рішення про розпуск виконавчого комітету – незаконне, – Шабанов

Рішення про розпуск виконавчого комітету – незаконне, – Шабанов

Перед прийняттям депутатами Черкаської міськради рішення про розпуск виконавчого комітету Черкаської міськради, юрист міськради Володимир Шабанов озвучив основні наслідки прийняття цього рішення.

– Рішення про розпуск виконавчого комітету і зняття повноважень із заступників міського голови Черкас не ґрунтується на законодавчій базі. У даному випадку, якщо розпускається виконавчий комітет, то ми сьогодні повинні прийняти рішення про звільнення заступників міського голови. Таким чином виходить, що в подальшому не буде кому приймати рішення, нагальні для міста. Тому, коли готувалось це рішення, воно не пройшло юридичної експертизи. Якщо приймається рішення про розпуск виконавчого комітету, то потрібно зазначити, що цей виконавчий комітет продовжує діяти до формування нового виконавчого комітету. Більше того, нові заступники міського голови повинні будуть проходити перевірку, яка триває 25 днів. За великим рахунком, у пояснювальній записці немає формулювання, які свідчили б про те, що цей виконавчий комітет заслуговує на розпуск, – заявив Володимир Шабанов.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повністю погоджується із думкою спеціаліста і вважає таке рішення міськради незаконним та уже пообіцяв накласти вето.

Прочитайте ще:

Залиште коментар