Робітничі професії презентували канівським школярам

Робітничі професії презентували канівським школярам

З метою популяризації робітничих професій серед юнацтва, підвищення їх престижу та сприяння у забезпеченні підприємств кваліфікованими робітничими кадрами фахівці Канівського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у презентації Канівського вищого професійного училища. Захід проходив у рамках акції «Випускник 2018» за участю більше 100 випускників навчальних закладів міста та району. Про це «Нова Доба» дізналася в Канівському міськрайонному центрі зайнятості.

Під час виступу заступник директора професійного училища Наталія Гузь поінформувала молодь про особливості вступних випробувань, спеціальності, які можна здобути в закладі та рівень матеріально-технічної бази освітнього закладу. Окрему увагу вона звернула на перспективи працевлаштування після закінчення училища та подальшу можливість навчання у вищих навчальних закладах.

«На цей час попитом на ринку праці Канівщини користуються саме робітничі професії, зокрема, тракторист-машиніст, водій автотранспортних засобів, водій навантажувача, слюсар з ремонту автомобілів, слюсар-електрик з ремонту устаткування, електромеханік, кухар, офіціант та інші», – наголошує директор міськрайонного центру зайнятості Надія Коломієць. За її словами вище професійне училище здійснює підготовку кваліфікованих робітників саме за такими професіями, які є не менш затребуваними на місцевому ринку праці. А роботодавці, у свою чергу, відчуваючи гостру потребу в таких кадрах, пропонують гідну заробітну плату та достойні умови праці.

З метою ознайомлення з навчальним процесом та практикою майстри виробничого навчання провели екскурсію закладом, детально ознайомили учнів з кожною професією, яку можна здобути в закладі. Особливу зацікавленість у юнаків і дівчат викликали різноманітні майстер-класи, в ході яких вони побачили процес зварювання, техніку виготовлення керамічних виробів, дізналися тонкощі роботи на металообробних верстатах, ознайомилися з етикетом сервірування столу та виготовленням кулінарних страв.

Презентація навчального закладу – є важливим заходом, під час якого майбутні абітурієнти визначають пріоритети при виборі подальшого професійного шляху

Залиште коментар