Родниківська школа на Уманщині отримала новітнє обладнання для природничих кабінетів

Родниківська школа на Уманщині отримала новітнє обладнання для природничих кабінетів

Показовим прикладом надання якісних освітніх послуг є діяльність Родниківської школи I-III ступенів ім. Т. Г. Шевченка, яка зайняла І місце в рейтингу освітніх  закладів району по роботі з обдарованою учнівською молоддю. З 2016-2017 навчального року школа є учасником обласної цільової Програми «Інноваційні школи Черкащини». Згідно даної Програми в 2017 році освітній заклад визнано інноваційним як школа екологічної культури та планетарного мислення.

Учора, 26 грудня, у передсвяткові новорічні дні школу відвідали високопосадовці – голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, народний депутат України Антон Яценко, голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, також серед присутніх – сільський голова Родниківки Руслан Яремчук, голова КСП «Родниківка», депутат районної ради Сергій Войченко.

Про це повідомив сайт Уманської РДА.

А приводом для зустрічі стала гарна подія – у рамках програми інноваційного розвитку Родниківська школа отримала облаштовані навчальні кабінети фізики, хімії та біології, які забезпечені цифровим та лабораторним обладнанням. На це були виділені кошти у сумі 300 тис. грн з державного та місцевого бюджетів (на умовах співфінансування 50/50 з державним фондом регіонального розвитку).

Окрім цього, з метою покращення навчально-методичної бази школи для кабінету інформатики придбано обладнання для кабінету ЛЕГО, що дасть можливість учням не лише зібрати справжнього робота, а запрограмувати його, зробити так, щоб можна було управляти ним з планшета або смартфона. На ці цілі на умовах співфінансування 50/50 виділено кошти в сумі 398,2 тис. грн (199,1 тис. грн. – обласний бюджет, 199,1 тис. грн. – місцевий бюджет).

Як зазначила директор Родниківської школи Олександра Слупіцька, навчальний заклад працює за природничо-математичним напрямом, біотехнологічним профілем, поглибленим вивченням біології в 8 класі, англійської мови, співпрацює з Корпусом миру США в Україні. У 2017/2018 навчальному році у закладі функціонує  15 класів,    навчається  245  дітей. Із них 8 – діти учасників АТО. Навчально-виховну діяльність закладу забезпечують 33 учителі. З 2016 року школа працює за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

У ході робочої зустрічі гості побували на уроці математики учнів 2-А класу, які з 2016/2017 року навчаються відповідно до науково-педагогічного проекту «Інтелект України», а також мали змогу побачити, як проходить навчальний процес в облаштованих навчальних кабінетах фізики, хімії та біології.

 

Голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко приділяє значну увагу питанню надання якісних освітніх послуг для школярів Уманщини. Завдання влади та педагогічних працівників – створити для цього всі належні умови, які забезпечать не лише базу для отримання сучасної освіти, а й заохотять до навчання дітей.

Залиште коментар