Роман Буданцев привітав ветеранів з Днем Перемоги

Роман Буданцев привітав ветеранів з Днем Перемоги

Депутат Черкаської обласної ради, «батьківщинівець» Роман Буданцев традиційно долучився до заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом, що проходили у Чигиринському, Драбівському та Чорнобаївському районах.

Протягом 6-8 травня він привітав інвалідів війни та учасників бойових дій періоду війни 1941-1945 років, які проживають у цих районах.

«З кожним роком людей, що подарували нам право на життя та захистили Україну від німецького окупанта меншає. Спілкуючись із сивочолими ветеранами відкриваєш для себе деталі тих страшних подій, які не передали підручники історії. Сльози щастя, спогадів та втрат накочуються на старечі очі під час згадки про воєнні роки», – розповів Роман Буданцев.

Він зауважив, що хотілося б якомога більше часу приділити кожному ветерану.

«Сумним залишається той факт, що через певні життєві обставини є захисники, які не мають на сьогодні родини, залишились  самі. Але добрі односельчани та сусіди доглядають і гуртом підтримують, хто як може. Ми повинні бути вдячними і постійно допомагати цим людям. Хай Бог береже їхні родини і дарує ще багато років життя», – сказав Роман Буданцев.

Прочитайте ще:

Залиште коментар