Розширену нараду за участю комунальників провів міський голова

Розширену нараду за участю комунальників провів міський голова

У Черкасах триває робота над врегулюванням ситуації з вивезенням сміття. Нині відходи з контейнерних майданчиків у дворах будинків вивозить п’ять одиниць спеціалізованої техніки товариства «УМВЕЛЬТ Україна» та ще одна комунального підприємства «ЧСЧ». Про це інформують на сайті Черкаської міської ради.

Як зазначає в.о. директора департаменту житлово-комунального комплексу Сергій Танюк, після танення снігу на вулицях міста накопичилося чимало сміття.
– Ті контейнерні майданчики, які розміщені вздовж проїжджої частини, здебільшого прибрані, – говорить Сергій Олександрович. – Натомість ситуація з майданчиками всередині дворів дещо проблемніша.
Водночас, за його словами, до мерії надійшло кілька звернень зі скаргами на велику кількість контейнерів для збору сміття у дворах. Мовляв, це не відповідає запитам тамтешніх мешканців.
– Зараз із СУБами та «Черкаською службою чистоти» ми плануємо вивчити це питання, аби з’ясувати реальні потреби жителів, – говорить він.
Сергій Танюк озвучив ще одну проблему, через яку регулярно з’являється сміття уздовж бульвару Шевченка.
– Працівники низки навколишніх тимчасових споруд виносять відходи до урн, які стоять уздовж дороги, або ж просто на проїжджу частину, – говорить він. – Аби унеможливити подібні явища, слід залучити управління інспектування та «Черкаські ринки».
Учора, 26 березня, міський голова Анатолій Бондаренко звернувся до комунальників взяти під особливий контроль санітарний стан нашого міста, особливо – перед Великодніми святами.

Залиште коментар