Ряди поліції Черкащини поповнили сімнадцять новобранців

Ряди поліції Черкащини поповнили сімнадцять новобранців

Сьогодні в стінах ГУНП в Черкаській області склали Присягу сімнадцять поліцейських, які напередодні пройшли конкурси на відповідні посади, були рекомендовані поліцейською комісією на службу та які вже сьогодні розпочали службу у підрозділах поліції Черкащини.

Участь в урочистому заході взяли начальник Головного управління Національної поліції в Черкаський області полковник поліції Валерій Лютий,  Голова поліцейської комісії ГУНП в Черкаській області Сергій Сухін, а також родичі, друзі та колеги правоохоронців.

Присягу склали сімнадцять поліцейських. Це правоохоронці, які пройшли конкурси на відповідні посади, були рекомендовані поліцейською комісією на службу та успішно пройшли первинну професійну підготовку на базі вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання системи  МВС України.

Поліцейських, які склали Присягу привітали родичі, друзі та колеги. Керівник Главку Валерій Лютий та Голова поліцейської комісії Сергій Сухін приєдналися до привітань та побажали правоохоронцям успіхів у проходженні служби.

 

Сектор комунікації поліції Черкаської області

Залиште коментар